Sepa Talu

     

Hämar ja tahmane sepikoda oma hõõguvate ääside ja sularauaga on alati tundunud olevat maagiline paik, kus tegutsevad mustade nägudega müstilised olendid, kellel on tugevad käed ja soe süda. Sul on võimalus järele vaadata, kas see kujutluspilt ka tegelikkusele vastab, sest meie sepikoda ootab külalisi. Tao koos sepaga rauda ja uuri järele, kuidas sellel iidsel ametil tänapäeval läheb.

Sepa talu on parim koht oma ürituse läbi viimiseks, kuna pakub külalistele lisaks soojale vastuvõtule ka erakordse elamuse sepatöö demonstratsiooni näol. Meeldejäävaks kingituseks sünnipäevalapsele või pruutpaarile on lisaks personaalsele meenele või noorpaari õnnerauale ka elamus selle meistriga koos valmistamisest peo külaliste slime all.

 

Sepa tallu ootame kõiki huvilisi, nii asutusi kui sõpruskondi. Kokkuleppel saab talu sepikojas iidset sepatööd vaadata, ise kätt proovida ja sepiseid tellida ka väiksem seltskond. Sepatöö demonstratsioon – sepise valmimine algusest lõpuni, koos meistri jutuga, toimub suvisel ajal autentses välisepikojas, talvel ja kehva ilmaga igapäevaselt meistrite töökojaks olevas sisesepikojas.

Sepa talus on võimalik läbi viia üritust peomajas, telkida, grillida, kasutada õdusaid lõkkeplatse ning kokkuleppel pererahvaga nautida maitsvaid koduseid Lõuna-Eesti roogasid.

 

  Sepa talu kannab tiitlit “Eesti parim talu” Majamärgi saime kuna olime parimad 2013. aastal Eesti Talupidajate Liidu poolt korraldataval konkursil alternatiivsete talude kategoorias. Aastast 2017 on Sepa talu ka EHE (Ehtne ja Huvitav Eesti) märgise omanik.      

       Galerii        Hinnakiri